Za každým úspěšným mužem stojí…

Sdílejte:

…protivná žena. Ano čtete správně. Možná tam původně bylo silná. Tak to ve skutečnosti znamenalo „hodně protivná“ žena. Taková, co chlapíka pořád otravuje a něco po něm pořád chce. Tu postavit dům, zplodit nějaké to dítě nebo osázet zahradu.dubanci

Když jsem si před devíti lety brala toho nesmělého matfyzáka, nic nenasvědčovalo tomu, že se jednou dostane do novin. Hlavně bych nečekala, že ho proslaví kupka bordelu z lesa slepená tavnou pistolí. Začalo to neškodně pár figurkama, ale te teď už jsou ti pidižvíci úplně všude. Lidi dokonce kupují kalendáře s jejich fotkama. Chápete? Fotky slepených žaludů si pověsit na zeď!

Můj milovaný manžel mě naštěstí v rozhovoru pro vánoční číslo magazínu LN neprozradil a navenek vypadám dál jako vzorná manželka:

„A co na ně říká manželka?

No…. Ale jo, líbí se jí, jasně. Uvidíme, co s nimi bude teď po sezóně, protože na okně zabírají dost místa a vypadá to tam jako po výbuchu.“

Jenom malinko zaváhal. To si asi vzpomněl, jak jsem po dvou měsících jeho lepení ječela:

„Mohl bys už místo těch zasr… dubánků dělat něco užitečnýho? Už rok čekám, až navrhneš nábytek do pracovny!“

Milovníci dubánků mě určitě proklejou, manželky tvůrčích mužů pochopí. Občas si prostě chceme trošku té kreativity urvat pro sebe. A navíc, kdo ví, možná se za dalších pár let bude o Petrovi zase psát – jako o skvělém nábytkovém designérovi :)

PS: skříně navrženy a zadány do výroby :)

Sdílejte:

4 odpovědi na “Za každým úspěšným mužem stojí…”

  1. Haha… tak to je Tvůj manžel? Četla jsem úplně náhodou tohle vydání magazínu, když jsem byla u rodičů během vánočních svátků :-)
    A také jsem si při četbě Tvého článku vzpomněla na jednoho muže, který si pořád stěžuje, že se po něm pořád něco chce :-)) Asi má tu správnou silnou ženu :-)) A chudák ten můj, z něj asi nic nebude :-)))

  2. Ano, ano, Petr Václavek je můj manžel :) Hele s tím svým mužem neházej flintu do žita. Ne všichni úspěšní muži měli tu skvělou ženu a taky to zvládli :)

  3. Hodně vtipně napsané… Moc mě to pobavilo. Četla jsem to manželovi, a ten s klidem prohlásil: Ať je ráda, že dělá jen Dubánky, co kdyby sbíral stará auta, to by se nevešlo nikam a ještě by to stálo majlant….“ Tak jen ho paní „Dubánková“ nechte dělat ty pidižvíky, moc nás baví a máme je moc rádi… (Ale chápu, že když na ně někde omylem šlápnete nebo tak něco, že je zrovna nemilujete… :)

    1. Díky za komentář :) Máte samozřejmě pravdu. Jsem ráda, že Petr pořád něco novýho a tak pěknýho vymýšlí, tohle byla fakt jen nadsázka. A musím přiznat, že žádné pozůstatky nám v kuchyni nenechává :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *