Jak jsem se málem uspala na věky

Sdílejte:

Tak jsem se dnes málem zařadila do zástupu osobností, kterým se podařilo se zahubit prášky proti bolesti. Vsadím se, že kdyby je exhumovali a podívali se jim do pusy, určitě by jim chyběla alespoň jedna osmička (zub moudrosti). A jasně by se ukázalo, že ti chudáci nebyli žádní feťáci ani zhýralci, ale nešťastní pacienti dentistů po nějakém šíleném zákroku. Tak jako já.pilule

Ještě ve středu, kdy jsem byla ještě pod vlivem anestetik, jsem se radovala, jak pěkně snáším vytržení zubu moudrosti. Ve čtvrtek už jsem se radovala méně a v pátek jsem měla chuť tlouct hlavou do zdi. Bohužel se mi nepodařilo zkoordinovat můj včasný odjezd k zubaři, nicméně jsem doufala, že s dostatečnou dávkou analegetik (4 Ibuprofeny + 5 Paralenů za 24 hodin) přežiji do pondělí. Už večer mi však bylo jasné, že ani omylem… Začala jsem hledat kontakty na zubní pohotovost, abych se jen ujistila o její strašné pověsti. Protože jsem neměla rozhodně chuť trávit celou sobotu v vymrzlé čekárně, a pak se nechat ošetřovat nějakým nepříjemným řezníkem, našla jsem si ordinaci soukromou. Poplatek za akutní ošetření se blížil částce, kterou bych zaplatila za synovo vytoužené Lego Star Wars (verze Soumrak Exklusive). No, stejně se mi tato řada nikdy nezamlouvala.

Pan doktor byl roztomilý chlapík, tak jsem mu i odpustila, že mi do díry po zubu nacpal drén bez anestezie (zas tak hrozné to nebylo a on byl fakt fešák). Celý víkend jsem pak měla klid, dokonce mi trochu splaskla pusa, takže už moje pravá tvář nevypadala, jako bych si lehla na vosí hnízdo. V pondělí ráno jsem ještě cestou do práce k hezounkovi naklusla vyndat drén a začínala se těšit, co všechno podniknu až se dám úplně do kupy. Pro jistotu jsem slupla jeden Paralen, protože mě po odchodu z ordinace začala pusa zase trochu bolet. Než jsem dojela do práce, tak se mi vše pěkně rozleželo a už mě bolela celá půlka obličeje. Do oběda jsem se snažila situaci vylepšit dalšími dvěma Paraleny, ale pak jsem to vzdala a mazala ke svému zubaři.

Tam jsem dostala předpis na antibiotika (konečně) a silnější prášky na bolest, které stačí užívat jen 2x denně (hurááá!). V lékárně jsem si jeden hned rozmíchala do pití, a díky tomu jsem pak zvládla i nákup a vyzvednout syna ze školky. Po dalších dvou hodinách doma se to nějak nasčítalo a já jsem málem upadla do bezvědomí. Byla jsem ve velkém pokušení se jen tak svalit do postele, ale pak jsem si říkala, že bych mohla dopadnout jako ta nebohá Marilyn Monroe, a tak jsem si raději dala kafe a pořádnou večeři.

Řečové centrum je stále ještě ochromeno, takže pohádku bude muset číst dnes manžel, ale to psací naštěstí funguje dobře, tak tady máte nový příspěvek :)

Za případné překlepy a hrubky se omlouvám.

Pozn. č. 1: pro ty, co se snaží zhubnout: tato zubovo-pilulová dieta je úžasná, shodila jsem už dvě kila. Před vánoci se to bude hodit :)

Pozn. č. 2: pro ty, co hledají zubaře: mladé zubařky nebrat (budou brzo těhotné), krasavce taky ne (občas toho kromě svého příjemného vzhledu moc nenabídnou)

Sdílejte:

2 odpovědi na “Jak jsem se málem uspala na věky”

  1. 1. zubní dieta funguje naprosto spolehlivě ..idealne nechat si vytrhnou co 14 dni jeden zub :-D

    2. tvoje kombinace prášků je skoro sebevražda … lepší je napsat si jen jeden silnější typ.

    3. proč jsou mladé zubařky brzy těhotné ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *