Dva kohouti na jednom smetišti

Sdílejte:

Tím smetištěm je v současné době náš dům, který prochází rekonstrukcí střechy. Kdo to někdy zažil, tak určitě ví, o čem mluvím. Kohouty jsou pánové ze stavební firmy a náš drahý projektant, který provádí nad stavbou dozor. Tito jinak milí chlapíci nevynechají jedinou příležitost, aby jeden druhého nepohaněli.

Kdybych měla jejich připomínky brát vážně, tak bych s firmou okamžitě ukončila spolupráci (podle pana dozora už udělali 5 naprosto zásadních chyb) a pana dozora také poslala k šípku (podle majitelů firmy má naprosto nesmyslné připomínky a bere vše smrtelně vážně).

Pánové už jsou ve zralém věku, tak by člověk řekl, že si nemusí honit svoje ego. Známý mi vysvětlil, že jim nejde o to předvést, kdo je chytřejší, ale kdo je větší blbec. Za blbce bych neoznačila nikoho z nich, ale jsou jak malí kluci, co se hádají na písku o autíčko.

Mohla bych být naštvaná, ale vlastně se mám důvod radovat. Jednak je to velká komedie, a jednak alespoň nehrozí, že by se pánové skamarádili a spikli se proti nám.

Sdílejte:

Jedna odpověď na “Dva kohouti na jednom smetišti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *