Nejlepší návštěvy jsou ty neplánované

Sdílejte:

Dneska jsme si užili úžasný den. Sešlo se u nás osm dospělých, dva novorozenci, dvě batolata a dva předškoláci. Byl to pěkný hukot, ale zároveň skvělá zábava. Miminka byla přilepená na svých maminkách, naše dvouleťačky pobíhaly po zahradě a kluci zkoumali poklady a stavebnice.

My jsme si našli čas na klábosení nad grilem a pivkem (kojící matky nad sklenkou vody), pak také nad kafem a koláčem. Počasí bylo skvělé, bouřka přišla až teď, když píšu tyhle řádky.

Tahle nenadálá legrace přitom vzešla z původně plánované odpolední návštěvy jedné z rodin. Protože mi posezení nad kafem přijdou moc krátká, pozvala jsem kamarády na celý den. K nim se pak přidali další známí a poslední rodinku odchytil manžel cestou na trh.

Intuice mi naštěstí našeptala, že bych měla mít pohoštění mít připravenou s velkou rezervou, takže všechno dopadlo na jedničku. Taky mi vypomohly kamarádky, které obstaraly koláč a rybku na gril.

Pokud se vám naskytne taky taková příležitost pro nějakou sešlost kamarádů, určitě ji využijte. Uvidíte, jak vám to udělá dobře.

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *