Kam se poděly normální kalhoty aneb nanotregíny nebrat

Sdílejte:

Dřív jsem si myslela, že zralé dámy nosí sukně a šaty, protože lépe podtrhují jejich ženskost a eleganci.

Poslední dobou mi však v hlavě hlodá červík pochybností, jestli tím hlavním důvodem není to, že prostě pro velikost 38+ nemohou sehnat lichotivé a zároveň příjemné kalhoty.

Džíny, zvlášť tak moderní slimky, jsou pro holky, co jsou „slim“. Pro ty ostatní tak možná džegíny a tregíny, které absorbují tělesnou hmotu a navíc ji dokážou udržet v přijatelném tvaru.

Mám však pocit, že je šijí z nějakých speciálních nanomateriálů, které mají za úkol neustále aktivovat kožní buňky a odbourávat tělesný tuk. Občas se už při zkoušení bojím, že mě sežerou zaživa.

A co nějaké elegantní kalhoty kostýmové? Vyhozené peníze. Nakoupila jsem si čtvery těsně před mým přerodem v ženou s velkým Ž nebo možná spíš Z, a pak jsem je musela darovat známým, které to čeká až za několik let.

Zachraňují mě právě sukně, šaty a punčochy různého provedení a tloušťky, takže ani v zimě nemusím mít strach o mé zadní partie. Když se mi nedaří nějaké natáhnout, většinou jen proto, že se do mé skříně zatoulaly stodvacítky od mé dcery 

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *