Kde se dobře najíst poblíž I. P. Pavlova?

Sdílejte:

Poblíž I. P. Pavlova pracuji, a tak tuhle otázku řešíme pořád. Obvykle jsou dohady okolo masa, protože jediný mužský element v našem kolektivu maso vyhledává, my holky můžeme i vegetariánská jídla.

Kam se opakovaně vracíme?

Vinohradský Parlament – tak sem chodíme s kolegou, když si chceme dát moderní českou kuchyni obsahující pěkně masitou flákotu se zajímavou přílohou, polévky také nikdy nezklamaly. Obsluha je rychlá a příjemná, je to tady jen trochu hlučnější. Jen výjimečně se stalo, že by nám jídlo nechutnalo.

Beas – příjemná vegetariánská jídelna. Líbí se mi, že se najím rychle a dobře, jídlo si vybírám sama na talíř a na výběr je z několika čerstvě uvařených pokrmů a salátů. Jedinou nevýhodou je, že jsou hlavní jídla hodně podobně kořeněná a ne každému to bude vyhovovat. Není to na každodenní stravování, protože se indická kuchyně může trochu přejíst.

Loving Hut – další místo, kam si zajít na bezmasé jídlo (veganská jídelna). I zde si každý vybírá z bufetu, oproti Beasu více smažených věcí a trochu jiné chutě. Mám ráda polévky, všemožné závitky, hodně zeleniny.

Etnosvět – tahle vegetariánská restaurace se objevila přímo v naší budově, za to má plusové body :) Chutě oproti dvěma předchozím pocházejí spíše z Afriky nebo dálného východu (někde to měli i napsaný, ale nenašla jsem to:). Jídlo si také člověk vybírá sám, ale je to oproti Beasu a Loving Hutu opravdu restaurace a má moc příjemnou atmosféru. Je však už dražší a má zbytečně složitý systém placení.

Dříve jsme hodně chodili i do Mlsnej Kocour, ale Parlament má lepší poměr cena výkon. Zklamaná jsem byla nedávno i v Café B Braun, kde jsem hodně dlouho čekala na pouze průměrné jídlo a ještě musela žádat o výměnu špinavého nádobí.

Obrázky dodám postupně, u oběda fotit nestíhám :)

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *