Krutá rána lektorova….a veselé večery

Sdílejte:

Ráno jsem se probrala už deset minut před pátou a samozřejmě už neusnula. Bála jsem se, abych nezaspala, navíc po šesté už vstávají děti, takže to nemělo cenu. Krátce jsem se zúčastnila našeho ranního kolotoče chystání starších dětí do školy a školky za jekotu naší nejmladší, pak jsem vyrazila autem ku Praze. Statečný manžel zvládl koncovku stejně dobře, jako Jágr v posledním hokejovém utkání.

Disponuji dvěma skvělými schopnostmi, které mi velmi stěžují cestování po Praze. Při optimalizaci tras si vždy vyberu tu delší, navíc mám totální orientační nesmysl. Když mě metro vyplivne na neznámém místě, nedokážu ani s pomocí GPS nabrat ten správný směr.

A tak se mi přihodilo, že se navzdory velké časové rezervě neúprosně blížil  začátek semináře a já byla od místa konání vzdálena stále několik světelných let. Pomohli mi kolemjdoucí a kolegyně Andy na telefonu. Pak taky asi nějaký můj strážný anděl, který zařídil, že jsem stihla vše včas. Tedy kromě svačiny a kafíčka před seminářem :(

Technika naštěstí nevzdorovala a sepnula na první pokus, účastnice semináře dorazily v hojném počtu a vše běželo jak po drátkách.

Pak už jen cestou z práce vydržet boží dopuštění v obchoďáku, deset minut po zavíračce v cukrárně vyžebrat objednaný dort a hurá za dětmi a manželem.

E-mail od klientky mi skoro vymazal vrásky z dnešního rána: „..děkuji, že jsem se mohla účastnit Vámi – velmi příjemně a kvalitně – vedeného semináře a samozřejmě i za zaslané materiály a budu se těšit na příští pátek!“

Taky se těším :)

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *